Modaya Uygun Çizgiler

Angels Secret | Hakkımızda

Akgün tekstil ticaret hayatına ilk olarak 1936 yılında başlamıştır. Sonrasında üçüncü kuşak olarak biz 1988 yılında Bosna Dış Ticaret Şirketi’ni kurduk ve dış ticarete ilk adımı attık.

Bu pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her geçen gün koleksiyonumuza yeni tasarımlar ekliyoruz. Toplamda yaz ve kış olmak üzere her yıl 2 yeni koleksiyon hazırlıyoruz.

Artan talepleri karşılamak için Rusya ve Doğu Blok ülkelerinde entegre depo sistemleri kurduk. Bu depo alanlarımız Polonya ve Çek Cumhuriyetinde bulunuyor.

2012 yılına geldiğimizde ise mevcut depo sistemimize ek olarak kesimhane ekleyerek entegre üretim tesisi kurma yolunda büyük bir adım attık.

Dizayn – Tasarım departmanımız tarafından hazırlanan tasarımlarımızı tüm ülkelerde hazırlanan fuarlarda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Akgün Tekstil; değişimin bir an bile durmadığı moda ve tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.

Pazarın lider markalarından biri olarak konumunu korumak için zaman içerisinde kendimizi sürekli geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Akgün Tekstil, kendi tesislerinde model üretme, şekillendirme, dikme, ütüleme, paketleme, kalite kontrol ve sevkiyat imkanlarına sahiptir. Her zaman yenilikçi, yaratıcı, öncü ve son derece kaliteli ürünler üretmek öncelikli hedefimizdir. Büyüyen tekstil endüstrisindeki durumun tam olarak farkındayız, bu nedenle şirketimiz müşterilerine en kaliteli ürünleri tedarik edebilmek için tesislerini her zaman koruyacak ve güncelleyecektir.

Üstelik kendi kalite ve terzilik birimlerimizi oluştururken son derece dikkatli davrandık ve büyük ilgi gösterdik. Sadece yüksek nitelikli ekip üyeleriyle çalışmakla kalmıyoruz, aynı zamanda Akgün Tekstil Felsefesi yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğu için bu birimlerde mükemmellik yaratmaya tam anlamıyla yatırım yapmaktan asla çekinmiyoruz. Müşteri yorumları ve / veya şikayetleri güçlü bir şekilde değerlendirilir ve alternatif çözüm yöntemleri üzerinde çalışabilmeleri için müşteri “şikayet” birimlerine anında iletilir. Çok çeşitli stoklarımızda geniş bir ürün yelpazesi de sunulmaktadır. Ayrıca Akgün Tekstil üretiminin % 100’ü Rusya, Ukrayna, Romanya, Polonya, Litvanya, Estonya başta olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilmektedir.